O NAS

 

 

 Pracownia projektowa pod nazwą  ML STUDIO   działa od 2008 roku.

 

Realizujemy projekty wnętrz każdego typu, od mieszkań i domów jednorodzinnych po przestrzenie  publiczne. 

Przygotowujemy kompleksowe  projekty wraz z pełną obsługą graficzną i  założeniami  techniczno-ekonomicznymi, począwszy od koncepcji i fotorealistycznej prezentacji projektu  po szczegółowy  rozrys techniczny objętych w projekcie elementów, a także wykazem ilościowym i cenowym  wyposażenia  wraz ze wskazaniem miejsca zakupów.

Nasze usługi obejmują także inwestycje niskobudżetowe jak metamorfozy wnętrz i home staging w których zabiegi kosmetyczne pozwolą na zwiększenie potencjału przestrzeni życiowej bądź komercyjnej oraz podniesie wartości nieruchomości pod sprzedaż lub wynajem

Pełnimy również  nadzory autorskie oraz wykonawczo-budowlane w miejscach przeprowadzanych inwestycji.

 

Wieloletnie doświadczenie, znajomość materiałów i uporządkowany styl pracy sprawiają, że możemy się pochwalić dużą ilością swoich realizacji  i co najważniejsze zadowolonych klientów.

 

 

 

Tworzenie  projektów o nieszablonowych rozwiązaniach i indywidualnym stylu stało się impulsem do kreowania wciąż nowych przestrzeni i poznawania ludzi którzy w nich żyją.

 

 

 

PROCES
  
 
 
 

Sporządzenie projektu  dotyczy zarówno nowych pomieszczeń, jak i obiektów adaptowanych, remontowanych lub przebudowywanych,

dlatego warto znaleźć taki sposób współpracy z inwestorem,  by sprawnie przeprowadzić proces projektowy, a spotkanie było podstawą owocnej współpracy.

 

 

 

 

 

 

W procesie projektowym oddajemy swoją wyobraźnię, wiedzę i wieloletnie doświadczenie, które niezbędne są w ukierunkowaniu potrzeb naszych klientów. 

Pomagamy podjąć decyzje w każdym aspekcie planowanej przyszłej inwestycji.
 

 

 

 

Na początek proponujemy niezobowiązujące, bezpłatne spotkanie, na którym będziemy mogli poznać oczekiwania klientów oraz zaprezentować możliwe formy współpracy, które przedstawione są w ofercie.

Mogą to być jednorazowe konsultacje, projekt poszczególnych wnętrz, mieszkań, budynków.

Przygotowana oferta może być dowolnie zmodyfikowana lub poszerzona w zależności od potrzeb i wymagań klienta.

 

 

 

 

Po pierwszym spotkaniu przygotowana zostaje  wycena oferowanej usługi projektowej.

Zanim zostanie rozpoczęty pierwszy etap projektu, ważne jest by poznać oczekiwania i gust klienta. Ważne jest również, aby zastanowić się nad wysokością budżetu przeznaczonego na dokonanie zmian we wnętrzu.

 

 

 

 

 

 
Dlaczego warto nam zaufać

 

Prowadzimy projekty w przyjaznej atmosferze, z profesjonalnym i rzeczowym podejściem do dzieła. Od wielu lat w większości działamy z polecenia zadowolonych klientów, i jest to dla nas największą satysfakcją.

Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami wykonawczymi, z hurtowniami wyposażenia wnętrz, a także z salonami, oferującymi kompleksową ofertę wykończeniową, dzięki którym nasi klienci są objęci profesjonalną obsługą i atrakcyjnymi rabatami.

Nie narzucamy, a proponujemy koncepcję projektu, która może być dowolnie modyfikowana, do uzyskania pełnego zadowolenia naszego klienta.

 

Twoje pomysły na aranżacje wnętrz wzbogacimy o kreatywne i funkcjonalne rozwiązania oraz dostosujemy je do przewidzianego budżetu. Przedstawione fotorealistyczne wizualizacje projektu pomogą Ci dokonać świadomego wyboru stylu Twoich wnętrz.

 

SZYBKI KONTAKT:

telefon:

500 243 921

e-mail:

mlstudioelblag@wp.pl

Adres:

82-300 Elbląg