Nie każdy może sobie pozwolić na projekt całego mieszkania lub większości pomieszczeń, dlatego proponujemy usługę dla pomieszczeń pojedynczych, w których fachowo przeprowadzone rozwiązania i stylistyka, mogą zainspirować do dalszych etapowych zmian Państwa  przestrzeni.

 


 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Projekt pojedynczego pomieszczenia obejmuje pełny pakiet usług projektowych, w którym oprócz profesjonalnej wizualizacji fotorealistycznej w kilkunastu ujęciach, są zawarte wszystkie rozrysy techniczne ścian, podłóg i sufitów, włącznie z rozrysem przyłączy pkt. elektrycznych, oświetlenia i pkt. wodnych, jeśli pomieszczenie tego wymaga.
 

Proponowana kolorystyka z okładzinami ściennymi oraz podłóg jest rozrysowana i uwzględniona w kosztorysie wraz z ich szczegółową  wyceną.

 

Propozycje umeblowania, wyposażenia stałego i dekoracyjnego są nie tylko odzwierciedlone na wizualizacjach fotorealistycznych, ale także wskazane z miejscem do zakupu.

 

Polecamy sprawdzone hurtownie z niezawodnymi materiałami wykwalifikowaną obsługą, współpracujemy z najlepszymi fachowcami z branży wykończeniowej.

 


 

Wykonujemy projekty wnętrz każdego rodzaju.
 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Projekty salonów otwartych lub zamkniętych są nie tylko miejscem odpoczynku, ale również miejscem gościnnym, wizytówką każdego mieszkania, w którym warto pomyśleć o funkcjonalnym rozplanowaniu przestrzeni ,spełniającym obie funkcje naszego salonu, nie zapominając o jego wizualności i charakterze ,który  nadaje  ton pozostałej przestrzeni.
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projekty sypialni, gabinetów powinny być nie tylko miejscem na łóżko z szafą czy miejscem na biurko, ale powinny zapraszać do przebywania w nich , dając odczucie komfortu, relaxu, wyciszenia , zgodnie z ich przeznaczeniem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projekt kuchni jest dla nas nie tylko rozmieszczeniem szafek z blatem roboczym, ale sercem domu w którym oprócz  funkcjonalności musi być pięknie i estetycznie.

Fachowo zaplanowana zabudowa kuchenna  jest w pełni rozrysowana i opisana do wykonania przez firmy stolarskie –współpracujemy z najlepszymi fachowcami z branży spoza Elbląga, co daje gwarancję niższej ceny dla klienta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projekt łazienki jest dla nas nie tylko zakaflowanym pomieszczeniem z zabudowaną wanną i wyeksponowaną pralką, ale domowym spa,  z którego można stworzyć nawet niewielki ale piękny i relaksujący pokój kąpielowy- w przypadku zastosowania szkła i luster- również współpracujemy z najlepszymi fachowcami z branży spoza Elbląga, co daje gwarancję niższej ceny dla klienta.

 

 


 

Zacznijcie od jednego pomieszczenia. Cena projektu nie jest liczona od m2 i dzielona na etapy jak w przypadku projektów kompleksowych na całość  inwestycji.

Na określone powierzchnie jest ustalona cena ogólna, w której zawarta jest pełna usługa projektowa.

 


 

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

 

 

SZYBKI KONTAKT:

telefon:

500 243 921

e-mail:

mlstudioelblag@wp.pl

Adres:

82-300 Elbląg