Wizualizacja fotorealistyczna

 

Mają Państwo koncepcję i pomysł na wnętrze, wybrane materiały wykończeniowe i wyposażenia jednakże nie jesteście do końca pewni finalnego efektu, bądź mają Państwo dylemat z zobrazowaniem wybranej podłogi, kolorystyki ścian, tapety, kolorystyki zabudowy kuchennej czy wyborze  blatu…..

Dzięki wizualizacji fotorealistycznej dowolnej przestrzeni lub jej części, będą mogli Państwo upewnić się w  swoich wyborach, lub zmienić na korzyść, która przyniesie oczekiwaną satysfakcję i uratuje budżet który zazwyczaj przy ‘’eksperymentowaniu’’ z przestrzenią bywa mocno  nadszarpnięty.

 

Wyobraźnia często płata figle, które w konsekwencji mogą przynieść odwrotny od oczekiwanego efekt. Warto zwrócić się do profesjonalisty, aby uniknąć błędów które zazwyczaj bywają bardzo kosztowne.

 

 

Wizualizacja fotorealistyczna  Państwa koncepcji, co należy dostarczyć;

 

 • rzut pomieszczenia (może być zdjęcie rysunku odręcznego zrobionego przez Państwa) zawierający wymiary wszystkich ścian, rozmieszczenie okien/drzwi/wnęk/występów/skosów np. w przypadku okien podajemy odległość krawędzi okna od narożnika ściany oraz szer. i wys. oraz wys. parapetu nad posadzką
 • zaznaczamy na rzucie instalacje istotne dla projektu pomieszczenia (wod/kan/gaz/co/went/el itp. a w przypadku kuchni miejsce podłączenia okapu)
 • podajemy wys. pomieszczenia od posadzki do sufitu
 • załączamy zdjęcia pomieszczenia (każda ściana, sufit i podłoga), zdjęcia proszę robić "na wprost" ścian dla prawidłowego odwzorowania rzeczywistych proporcji pomieszczenia
 • podajemy wykaz elementów wykończeniowych i wyposażenia, które mają znajdować się w pomieszczeniu, w przypadku np. istniejącej posadzki podajemy jej nazwę handlową lub w przypadku braku informacji zdjęcie oddające jej wygląd, dotyczy również okładzin ściennych (tapety, struktury betonowe, sidding drewniany itp.)
 • proszę podać preferowaną kolorystykę ścian
 • proszę nanieść rozmieszczenie planowanego wyposażenia na rzut (lub opisać) w przypadku wybranego sprzętu AGD, lub RTV proszę podać nazwę, symbol lub przesłać linki do stron.

 

Wizualizacja fotorealistyczna  Państwa koncepcji w wersji rozszerzonej, co należy dostarczyć;

 

 • własna wizja pomieszczenia (koncepcja/styl) sugestie dotyczące stylu, koloru itp. (można przesłać zdjęcia/linki do pomieszczeń, które się Państwu podobają). Proszę podać ulubione/oczekiwane kolory/style i te, które są niedopuszczalne/nie do zaakceptowania.

 

Co obejmuje oferta;

 • oferta obejmuje wizualizację fotorealistyczną pomieszczenia w pięciu scenach, lub jego części bądź  zabudowy, wykonaną zdalnie na podstawie danych i wymiarów dostarczonych przez Zamawiającego.
 • w wizualizacjach stosowane są modele 3d oraz tekstury udostępniane przez producentów- w przypadku ich niedostępności stosuję jak najbardziej zbliżone zamienniki
 • koncepcja tak (w przypadku wersji rozszerzonej)
 • wykaz i informacje o cenach wyposażenia- nie
 • dokumentacja techniczna- nie
 • jednorazowa seria poprawek (poprawki mogą dotyczyć np. wymiany płytek, farby, mebli, lamp - nie dotyczą zmiany wymiarów pomieszczenia, nie dotyczą także przebudowy mebli na wymiar)
 • zastrzegam wykorzystanie wizualizacji do celów reklamowych

 

 

 

 

Oferta cenowa jednego pomieszczenia 500zł.

 

W tym  wizualizacja fotorealistyczna Państwa koncepcji z możliwością naniesienia jednorazowych zmian

W przypadku wykonania dodatkowych, lub kolejnych zmian, dopłata 150zł.

W przypadku pomieszczeń łączonych (salon z kuchnią, sypialnia z łazienką, łazienka z pralnią itp. dopłata 250zł.)

 

Oferta cenowa jednego pomieszczenia w wersji rozszerzonej  800zł.

 

W tym wizualizacja fotorealistyczna Państwa koncepcji z możliwością naniesienia jednorazowych zmian.

W przypadku wykonania dodatkowych, lub kolejnych zmian, dopłata 150zł.

W przypadku pomieszczeń łączonych ( salon z kuchnią, sypialnia z łazienką, łazienka z pralnią itp. dopłata 300zł.)

 

 

 

 

 

 

 

 

SZYBKI KONTAKT:

telefon:

500 243 921

e-mail:

mlstudioelblag@wp.pl

Adres:

82-300 Elbląg