Nie rezygnujmy z marzeń….!!!!

 

 

Szanowni Państwo,


aktualna sytuacja epidemiologiczna ,nie wstrzymuje nas od pracy, wręcz przeciwnie ,w dalszym ciągu wykonujemy i jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie, ale przede wszystkim drogą on-line, która w niczym nie ujmuje profesjonalnemu tworzeniu wszelkich zleceń projektowych. Zlecenia na odległość wykonywaliśmy niejednokrotnie, z racji znacznej odległości położonej inwestycji lub miejsca zamieszkania klienta.
Wystarczy kontakt telefoniczny, bądź email w którym przedstawicie Państwo Wasze potrzeby do wprowadzenia zmian w Waszych wnętrzach, bez względu na ich zasięg.
Poprowadzimy każdy większy lub mniejszy projekt dowolnego obiektu, przeprowadzimy zmiany wnętrz pojedynczych, proponujemy konsultacje i porady włącznie ze wskazaniami elementów wykończeniowych i wyposażenia.

Wystarczą tylko rzuty 2D z wymiarami pomieszczeń i rozmowa telefoniczna, w której szczegółowo poprowadzimy Państwa krok po kroku o przebiegu etapów współpracy. Osobom, które nie posiadają wymiarów deweloperskich, są właścicielami mieszkań lub obiektów z rynku wtórnego , pomożemy w szczegółowym zebraniu wymiarów, udzielając wszelkich wskazówek dzięki którym stworzymy profesjonalny projekt.
Przenieśliśmy biuro do domu, w którym ze względu na panującą sytuację, pracujemy i realizujemy zlecenia drogą on-line.
Ma to również swoje zalety, ponieważ jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas i jak do tej pory ,od wielu lat, osobiście zajmujemy się każdym zleceniem, dzięki czemu mamy nad nimi pełną kontrolę i świetne rezultaty.

Dla dalszych, wykonawczych realizacji projektu, zapewniamy pełną logistykę w otrzymaniu wszystkich wskazanych elementów wykończeniowych, w sposób pewny i bezpieczny. Od wielu lat współpracujemy z wieloma zaufanymi hurtowniami, które nigdy nie zawiodły nas i naszych klientów.
Panująca sytuacja epidemiologiczna, uderza również w sytuację gospodarczo ekonomiczną na rynku, w związku z tym, proponujemy Państwu korzystniejsze cenowo usługi, zachęcając serdecznie do kontaktu, do realizacji marzeń o pięknym wnętrzach lub jego zmianie, czy choćby niewielkiej kosmetyce.
To poprawia nastrój , wyznacza cel i daje motywację do działania.

 

 

Zdrowo pozdrawiamy !!!!

 

 

SZYBKI KONTAKT:

telefon:

500 243 921

e-mail:

mlstudioelblag@wp.pl

Adres:

82-300 Elbląg